Baterie filtrujące wodę

Woda z kranu może być zdrowa i pyszna! Gdy są Państwo spragnieni, nie ma nic lepszego. Również podczas picia herbaty, przygotowywania własnej wody lub korzystania z kostek lodu chcą Państwo polegać na wodzie dobrej jakości.

Baterie firmy FRANKE

Franke proponuje dwa sprawdzone systemy do filtrowania wody. Vital to kompaktowa, elegancka bateria wyposażona w innowacyjny filtr kapsułkowy. Alternatywą dla niej jest system Clear Water montowany pod zlewozmywakiem, do którego proponujemy dedykowane baterie. Z Franke masz pewność, że woda pita przez Twoją rodzinę jest w pełni bezpieczna.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ

Baterie firmy BLANCO

Inteligentne baterie do wody filtrowanej BLANCO FONTAS-S II, FONTAS II i TRIMA. Zintegrowany, wielostopniowy filtr BWT oczyszcza wodę, redukuje zawartość wapnia i metali ciężkich, a tym samym w znacznym stopniu poprawia smak. Systemy filtrujące BLANCO oferują trzy opcje: wodę zimną, ciepłą oraz zimną filtrowaną. Bateria 3 w 1, inteligencja pod każdym względem.

Dwie oddzielne dźwignie: do zimnej lub ciepłej wody z prawej strony i do filtrowanej wody z lewej strony, ułatwiają dozowanie zawsze tej wody, na którą właśnie mają Państwo ochotę. Systemy filtrowania BLANCO: przyjemność wyboru.

Duża pojemność filtra wydłuża okres użytkowania i sprawia, że nie trzeba często wymieniać wkładu filtra, co z kolei pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Więcej o bateriach BLANCO znajdziecie TUTAJ