Funkcjonalne szuflady w kuchni

Kiedy w kuchni zapanuje porządek? Można powiedzieć, że wtedy kiedy wszystko jest na swoim miejscu. Idąc dalej, miejsce i sposób umieszczenia wszystkich sprzętów AGD, akcesoriów czy produktów wymaga szczególnej organizacji. Są na to różne sposoby, ale szczególnym odznaczają się funkcjonalne i pojemne szuflady. Jak je odpowiednia zagospodarować i co jest ich szczególną zaletą?
Jeszcze niedawno, szuflady kojarzyły się nam z przechowywaniem sztućców, z wąskim miejscem, w którym tak naprawdę niewiele się mieści. Te czasy już dawno minęły, ponieważ obecnie szuflady nabrały zupełnie nowych wymiarów i powoli wypierają szafki zamykane na drzwiczki. To co w tradycyjnej szafce umieszczone zostanie na szarym końcu, często jest dla nas trudno dostępne lub zapominamy o obecności danej rzeczy w tym miejscu. Teraz dzięki wysuwanemu systemowi szuflad, widzimy dokładnie co gdzie się znajduje. Wysuwasz całość i wygodnie sięgasz po potrzebny sprzęt czy naczynie. Głębokość szuflad jest zróżnicowana, od płytkich na drobne rzeczy po głębokie nawet do 500 mm, mieszczą naczynia, garnki, miski czy talerze. Do organizacji szuflad na drobiazgi możemy wykorzystać koszyczki, przegródki, słoiczki np. na przyprawy lub dodatki do dań.

W kuchniach projektowanych w naszej Pracowni, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość. Techniczne parametry szuflad nie pozostawiają wątpliwości co do ich wytrzymałości. Niezwykle wytrzymałe prowadnice firmy BLUM (udźwig aż do 60 kg) sprawiają, że nasze szuflady wysuwają się na całej długości, co umożliwia łatwy dostęp do ich zawartości. Wspomniane wcześniej prowadnice zapewniają dodatkowo perfekcyjny ruch, a zintegrowany hamulec gwarantuje ciche zamykanie. Kolejnym atutem jest innowacyjny elektryczny system wspomagający otwieranie – delikatne naciśnięcie szuflady powoduje jej wysunięcie. Oferujemy także praktyczne systemy organizacji wnętrza szuflad, dzięki czemu wszystkie przechowywane produkty i przedmioty będą zawsze na swoim miejscu. Ponadto jako nieliczni umożliwiamy wybór koloru wnętrza szuflady. Dożywotnia gwarancja producenta wykorzystywanych przez nas systemów, czyli firmy BLUM, niepodważalnie świadczy o ich jakości.