Od klasyki po sztukę. Wybór nie jest oczywisty…

Kuchnia to serce każdego mieszkania. Dlatego projektując je lub planując remont, należy dobrze zastanowić się w jakim stylu powinna zostać urządzona. Kuchnia to miejsce, w którym spędza się dużo czasu. Oprócz tego, że powinna być funkcjonalna, nie można zapominać o kwestach estetycznych. Szczególnie w czasach, gdy większość kuchni jest otwarta na salon.

Przed wyborem mebli kuchennych należy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty, aby zastosowane materiały wykończeniowe i meble stworzyły niepowtarzalny klimat, a przy tym wnętrze było ponadczasowe i przetrwało próbę czasu. W całej zabawie z projektowaniem nie możemy zapominać o funkcjonalności mebli, w końcu kuchnia to miejsce pracy dla domowników, a nie tylko ładnie wyglądające pomieszczenie.

W ofercie Atlas Kuchnie znajdziecie Państwo meble w stylach: klasycznym, nowoczesnym i Prestige +. Dzięki szerokiemu asortymentowi, można wybierać w modelach i dowolnie dopasowywać sprzęt AGD oraz dodatki. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojego wnętrza.

Kuchnie klasyczne to przede wszystkim wyszukane materiały, stylowe wykończenia, subtelne zestawienia dodatków. Całość zaaranżowana w przemyślanie zagospodarowanej przestrzeni kuchennej, wnoszącej oddech i harmonię do najważniejszego miejsca w domu.

 

 

 

Decydując się na kuchnie w stylu nowoczesnym otrzymujemy niezwykły charakter definiowany kompozycją, precyzją oraz formą. Proste moduły oraz odważne rozwiązania w zestawieniu z wykorzystanymi materiałami kształtują zupełnie nową przestrzeń, która na nowo pozwoli odkryć potencjał drzemiący w szeroko pojętym minimalizmie.

 

 

Najbardziej wyszukanym stylem jest Prestige+ charakteryzujący się niepowtarzalnością i ponadprzeciętnym wykończeniem. Wyszukane środowisko aranżacji oraz najwyższej jakości materiały sprawiają wrażenie otarcia się o sztukę. Taka kuchnia z pewnością będzie ozdobą każdego mieszkania, a wśród domowników obudzi dodatkowe doznania estetyczne.