Blaty kamienne

Wybierając blat kuchenny powinniśmy wziąć pod uwagę 👉 jak wiele czasu spędzamy w kuchni, jak często gotujemy, czy mamy dzieci oraz jak wiele czasu chcemy poświecić na codzienną pielęgnację blatu.

Dzisiaj prezentujemy Wam niezwykle trwałe blaty i co warto podkreślić łatwe w dezynfekcji:
✔️ Ze spieku kwarcowego
✔️ Kwarcowe
✔️ Granitowe

Spieki kwarcowe 👉 to kompozycja naturalnych materiałów, w szczególności kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych 👉 Blaty ze spieków kwarcowych takich marek jak Neolith czy Laminam, są odporne na środki odkażające i detergenty. Można je łatwo czyścić bez ryzyka uszkodzenia płyty, czy odbarwienia jej powierzchni. Spieki kwarcowe doskonale nadają się do kontaktu z żywnością, ponieważ nie uwalniają pod wpływem wody żadnych substancji. Nie dopuszczają również do tworzenia się pleśni, bakterii i grzybów. Ponadto, blaty te są bardzo odporne na zarysowania, głębokie ścieranie i promieniowanie UV.

Powierzchnie z konglomeratu kwarcowego powstają ze starannie dobranych surowców. Blaty kwarcowe Santamargherita idealne sprawdzą się do codziennych zastosowań 👉 są odporne na zarysowania czy działanie kwaśnych substancji, łatwo również utrzymać je w czystości. Cechują się trwałością i nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Blaty granitowe są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie i zarysowania. Wilgoć, wysoka temperatura, czy uszkodzenia chemiczne nie są im straszne, ale raz w roku zalecana jest konserwacja odpowiednim preparatem.

Kamień jest bardzo często wybierany jako materiał na blat kuchenny, co podyktowane jest jego wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Wzory kamienne tworzą niepowtarzalny klimat zapewniając każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter 🙂

 

Blaty

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Trendy na 2022 r.

Trendy na 2022 r.

Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów. Ciemna kolorystyka,...