Blaty kamienne

Wybierając blat kuchenny powinniśmy wziąć pod uwagę 👉 jak wiele czasu spędzamy w kuchni, jak często gotujemy, czy mamy dzieci oraz jak wiele czasu chcemy poświecić na codzienną pielęgnację blatu.

Dzisiaj prezentujemy Wam niezwykle trwałe blaty i co warto podkreślić łatwe w dezynfekcji:
✔️ Ze spieku kwarcowego
✔️ Kwarcowe
✔️ Granitowe

Spieki kwarcowe 👉 to kompozycja naturalnych materiałów, w szczególności kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych 👉 Blaty ze spieków kwarcowych takich marek jak Neolith czy Laminam, są odporne na środki odkażające i detergenty. Można je łatwo czyścić bez ryzyka uszkodzenia płyty, czy odbarwienia jej powierzchni. Spieki kwarcowe doskonale nadają się do kontaktu z żywnością, ponieważ nie uwalniają pod wpływem wody żadnych substancji. Nie dopuszczają również do tworzenia się pleśni, bakterii i grzybów. Ponadto, blaty te są bardzo odporne na zarysowania, głębokie ścieranie i promieniowanie UV.

Powierzchnie z konglomeratu kwarcowego powstają ze starannie dobranych surowców. Blaty kwarcowe Santamargherita idealne sprawdzą się do codziennych zastosowań 👉 są odporne na zarysowania czy działanie kwaśnych substancji, łatwo również utrzymać je w czystości. Cechują się trwałością i nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Blaty granitowe są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie i zarysowania. Wilgoć, wysoka temperatura, czy uszkodzenia chemiczne nie są im straszne, ale raz w roku zalecana jest konserwacja odpowiednim preparatem.

Kamień jest bardzo często wybierany jako materiał na blat kuchenny, co podyktowane jest jego wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Wzory kamienne tworzą niepowtarzalny klimat zapewniając każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter 🙂

 

Blaty

Ostatnie artykuły

Mega promocja – Zlewozmywak + Zmywarka GRATIS

Mega promocja – Zlewozmywak + Zmywarka GRATIS

Czas Świąt i dawania sobie prezentów zbliża się wielkimi krokami. My również chcemy zrobić Wam prezent! Jeżeli w okresie od 6.11.2020 r. do 11.12.2020 r. zamówisz w naszym studiu: meble kuchenne zmywarkę Siemens oraz zlew Blanco otrzymasz w prezencie Szczegóły...

Kuchnia z premią do 1000 zł

Kuchnia z premią do 1000 zł

Zasady promocji marki BOSCH 1. Kup piekarnik marki Bosch wraz z minimum dwoma różnymi urządzeniami objętymi promocją w terminie od 18.09.2020 r. do 15.12.2020 r. 2. Akcja obejmuje poniżej wskazane modele urządzeń marki Bosch: - dowolny model piekarnika...

Promocja – 3 lata dodatkowej gwarancji

Promocja – 3 lata dodatkowej gwarancji

Kup urządzenia marki Bosch lub Siemens objęte akcją wraz z meblami kuchennymi w studiu mebli kuchennych, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji! Zasady akcji: 1. Akcja trwa od 17 sierpnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. 2. Kup urządzenie w studiu mebli kuchennych w...