Blaty kamienne

Wybierając blat kuchenny powinniśmy wziąć pod uwagę 👉 jak wiele czasu spędzamy w kuchni, jak często gotujemy, czy mamy dzieci oraz jak wiele czasu chcemy poświecić na codzienną pielęgnację blatu.

Dzisiaj prezentujemy Wam niezwykle trwałe blaty i co warto podkreślić łatwe w dezynfekcji:
✔️ Ze spieku kwarcowego
✔️ Kwarcowe
✔️ Granitowe

Spieki kwarcowe 👉 to kompozycja naturalnych materiałów, w szczególności kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych 👉 Blaty ze spieków kwarcowych takich marek jak Neolith czy Laminam, są odporne na środki odkażające i detergenty. Można je łatwo czyścić bez ryzyka uszkodzenia płyty, czy odbarwienia jej powierzchni. Spieki kwarcowe doskonale nadają się do kontaktu z żywnością, ponieważ nie uwalniają pod wpływem wody żadnych substancji. Nie dopuszczają również do tworzenia się pleśni, bakterii i grzybów. Ponadto, blaty te są bardzo odporne na zarysowania, głębokie ścieranie i promieniowanie UV.

Powierzchnie z konglomeratu kwarcowego powstają ze starannie dobranych surowców. Blaty kwarcowe Santamargherita idealne sprawdzą się do codziennych zastosowań 👉 są odporne na zarysowania czy działanie kwaśnych substancji, łatwo również utrzymać je w czystości. Cechują się trwałością i nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Blaty granitowe są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie i zarysowania. Wilgoć, wysoka temperatura, czy uszkodzenia chemiczne nie są im straszne, ale raz w roku zalecana jest konserwacja odpowiednim preparatem.

Kamień jest bardzo często wybierany jako materiał na blat kuchenny, co podyktowane jest jego wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Wzory kamienne tworzą niepowtarzalny klimat zapewniając każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter 🙂

 

Blaty

Ostatnie artykuły

Promocja – 3 lata dodatkowej gwarancji

Promocja – 3 lata dodatkowej gwarancji

Kup urządzenia marki Bosch lub Siemens objęte akcją wraz z meblami kuchennymi w studiu mebli kuchennych, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji! Zasady akcji: 1. Akcja trwa od 17 sierpnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. 2. Kup urządzenie w studiu mebli kuchennych w...

Kuchnie bez VAT – Galeria Gala

Kuchnie bez VAT – Galeria Gala

To doskonały czas na zakup mebli kuchennych❗ Z okazji otwarcia naszego nowego studia w Galerii GALA, mamy dla Was promocję👇 Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% U nas projekt kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż -...

Salon Pracownia KR w Galerii Gala

Salon Pracownia KR w Galerii Gala

Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego drugiego, nowo otwartego studia mebli kuchennych w Galerii GALA 🙂 W nowej przestrzeni prezentujemy meble kuchenne na wymiar, polskiej marki Atlas Kuchnie W naszej pracowni zobaczycie najnowsze propozycje aranżacji kuchennych....