O Pracowni

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży projektowania przestrzeni kuchennej oraz sprzętu AGD. Do każdego z ponad tysiąca zrealizowanych projektów podchodziliśmy indywidualne, mając na uwadze pomysły i potrzeby naszych Klientów. Kochamy dobry design, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Jesteśmy studiem topowych producentów mebli kuchennych Atlas Kuchnie oraz Häcker.

Wiemy, co to znaczy, że kuchnia ma być oazą dla kilkuosobowej rodziny, przestrzenią na pierwsze imprezy dzieci, miejscem odpoczynku po męczącym dniu pracy, przestrzenią do eksperymentów kulinarnych, czy przygotowania tradycyjnych obiadów na chwile spędzane z bliskimi. Byliśmy świadkami wkraczania w dorosłe życie wielu młodych ludzi i umiemy zaprojektować miejsce dla zabieganego 20-latka. Niejednokrotnie w projektach uwzględnialiśmy czworonożnych przyjaciół.

Kochamy dobry design, nowoczesne rozwiązania, a praca to dla nas pasja. Czasami nie zgadzamy się w niektórych kwestiach, zawsze jesteśmy jednak zgodni w jednym: to Ty jesteś dla nas najważniejszy. Przyjdź do nas i opowiedz nam o sobie, a razem wypracujemy styl Twojej kuchni.