O Pracowni

Mamy wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży projektowania przestrzeni kuchennej oraz sprzętu AGD. Zrealizowaliśmy mnóstwo projektów. Do każdego zawsze mieliśmy indywidualne podejście, mając na uwadze pomysły i potrzeby naszych Klientów, a nowe realizacje zawsze motywują nas do znajdywania oryginalnych rozwiązań.

Wiemy co to znaczy, gdy kuchnia ma być oazą dla kilkuosobowej rodziny, znieść pierwsze imprezy naszych dzieci, być miejscem odpoczynku po męczącym dniu pracy, przestrzenią do eksperymentów kulinarnych oraz do przygotowania tradycyjnych obiadów na chwile spędzane z bliskimi. Byliśmy świadkami wkraczania w dorosłe życie wielu młodych ludzi i umiemy zaprojektować miejsce dla zabieganego 20-latka. Niejednokrotnie w projektach uwzględnialiśmy czworonożnych przyjaciół.

Łączy nas wiele rzeczy. Kochamy dobry design, nowoczesne rozwiązania, praca to dla nas pasja. Gdy jednak się od niej odrywamy, w wolnych chwilach chodzimy na koncerty, jeździmy na nartach czy rowerze, gramy w piłkę, podróżujemy, gotujemy.

Czasami nie zgadzamy się w niektórych kwestiach, zawsze jesteśmy jednak zgodni w jednym: to Ty jesteś dla nas najważniejszy. Przyjdź do nas i opowiedz nam o sobie, razem wypracujemy styl Twojej kuchni.