Systemy szafek narożnych
Planując zabudowę kuchni często macie problem z podjęciem decyzji odnośnie wyposażenia szafek narożnych. Zwykłe półki meblowe? Nie będzie to komfortowe rozwiązanie dla tej przestrzeni. Po krótkim czasie możecie zapomnieć co wstawiliście na koniec takiej szafki 😉
Możecie być jednak spokojni, zadbamy o to aby nowoczesne rozwiązania ułatwiły Wam korzystanie z narożników.
Najważniejsza jest dla nas przecież satysfakcja i pełne zadowolenie naszych Klientów. Dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami i dostawcami.
Dzięki niezawodnym systemom firmy PEKA stwierdzenie, że narożnik to miejsce trudno dostępne i kłopotliwe, można uznać za nieaktualne.
Możemy wybierać pomiędzy obrotnicami, systemami Le-Mans czy Magic Corner.
Na co się zatem warto zdecydować? Zapewniamy, że żaden z systemów nie jest ani lepszy, ani gorszy, tylko po prostu przystosowany do innych zadań.
Zacznijcie od zastanowienia się nad tym co będziecie przechowywać w szafce narożnej?
👉Gdy mamy w kuchni szafkę narożną 90 x 90 cm możemy zastosować system obrotnic. Są to obrotowe półki ¾, do szafek narożnych. Do ich plusów zaliczyć można szybki dostęp do zawartości i najbardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania.
👉System Le Mans – opływowy kształt półek sprawia, że idealnie nadają się do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń , takich jak garnki czy patelnie. Idealne rozwiązanie gdy narożnik jest blisko płyty grzewczej, a zdarza się to właśnie najczęściej. Każdą z półek możemy wysunąć na zewnątrz niezależnie, a dostęp mamy od góry.
👉Magic-Corner Comfort – system umożliwia wysunięcie całej jego zawartości na zewnątrz. Najlepiej przechowywać w nim przedmioty o kwadratowym kształcie, dzięki czemu powierzchnię koszy będziemy mogli wykorzystać do maksimum.
DZIĘKI TYM NIEZAWODNYM ROZWIĄZANIOM, WASZE KULINARNE PODBOJE NABIORĄ ZUPEŁNIE INNEGO TEMPA😎
Takie rozwiązania doceniamy szczególnie, gdy mamy więcej kuchennych obowiązków. Przed nami Święta – jeśli ktoś z Was dysponuje już takimi półkami – to doceni je teraz z pewnością jeszcze bardziej.
Pozwalają one na łatwy dostęp do produktów i pomagają w utrzymaniu porządku.
Dodatkowym atutem jest perfekcyjne wykończenie każdej z szafek, które mają wbudowane automatyczne domknięcie półki, co zapewnia niebywałą cichość w użytkowaniu. Ponadto każda półka pokryta jest bezpieczną powłoką antypoślizgową oraz posiada regulację wysokości.
Podsumowując 👉 Dyskrecja, praktyczne rozwiązania, niebywała oszczędność zagospodarowanego miejsca, wygoda, design i elegancja – czego chcieć więcej 😉

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Trendy na 2022 r.

Trendy na 2022 r.

Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów. Ciemna kolorystyka,...