Systemy szafek narożnych
Planując zabudowę kuchni często macie problem z podjęciem decyzji odnośnie wyposażenia szafek narożnych. Zwykłe półki meblowe? Nie będzie to komfortowe rozwiązanie dla tej przestrzeni. Po krótkim czasie możecie zapomnieć co wstawiliście na koniec takiej szafki ?
Możecie być jednak spokojni, zadbamy o to aby nowoczesne rozwiązania ułatwiły Wam korzystanie z narożników.
Najważniejsza jest dla nas przecież satysfakcja i pełne zadowolenie naszych Klientów. Dlatego pracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami i dostawcami.
Dzięki niezawodnym systemom firmy PEKA stwierdzenie, że narożnik to miejsce trudno dostępne i kłopotliwe, można uznać za nieaktualne.
Możemy wybierać pomiędzy obrotnicami, systemami Le-Mans czy Magic Corner.
Na co się zatem warto zdecydować? Zapewniamy, że żaden z systemów nie jest ani lepszy, ani gorszy, tylko po prostu przystosowany do innych zadań.
Zacznijcie od zastanowienia się nad tym co będziecie przechowywać w szafce narożnej?
?Gdy mamy w kuchni szafkę narożną 90 x 90 cm możemy zastosować system obrotnic. Są to obrotowe półki ¾, do szafek narożnych. Do ich plusów zaliczyć można szybki dostęp do zawartości i najbardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania.
?System Le Mans – opływowy kształt półek sprawia, że idealnie nadają się do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń , takich jak garnki czy patelnie. Idealne rozwiązanie gdy narożnik jest blisko płyty grzewczej, a zdarza się to właśnie najczęściej. Każdą z półek możemy wysunąć na zewnątrz niezależnie, a dostęp mamy od góry.
?Magic-Corner Comfort – system umożliwia wysunięcie całej jego zawartości na zewnątrz. Najlepiej przechowywać w nim przedmioty o kwadratowym kształcie, dzięki czemu powierzchnię koszy będziemy mogli wykorzystać do maksimum.
DZIĘKI TYM NIEZAWODNYM ROZWIĄZANIOM, WASZE KULINARNE PODBOJE NABIORĄ ZUPEŁNIE INNEGO TEMPA?
Takie rozwiązania doceniamy szczególnie, gdy mamy więcej kuchennych obowiązków. Przed nami Święta – jeśli ktoś z Was dysponuje już takimi półkami – to doceni je teraz z pewnością jeszcze bardziej.
Pozwalają one na łatwy dostęp do produktów i pomagają w utrzymaniu porządku.
Dodatkowym atutem jest perfekcyjne wykończenie każdej z szafek, które mają wbudowane automatyczne domknięcie półki, co zapewnia niebywałą cichość w użytkowaniu. Ponadto każda półka pokryta jest bezpieczną powłoką antypoślizgową oraz posiada regulację wysokości.
Podsumowując ? Dyskrecja, praktyczne rozwiązania, niebywała oszczędność zagospodarowanego miejsca, wygoda, design i elegancja – czego chcieć więcej ?

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Trendy na 2022 r.

Trendy na 2022 r.

Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów. Ciemna kolorystyka,...