Trendy kuchenne na 2022 r.
Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? 🤔 Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów.
Ciemna kolorystyka, która już zagościła w kuchniach, jeszcze bardziej umocni się w tym sezonie. Drewniane dodatki, złote lub miedziane elementy, będą się pięknie prezentowały również w towarzystwie czarnego sprzętu.
Będziemy coraz częściej wybierali fronty czarne, grafitowe, granatowe, w odcieniach betonu, brązu i ciemnych wybarwień drewna.
Dopięciem kuchennego designu mają być praktyczne rozwiązania. 2022 rok stawia na mocne i odporne materiały. Z pewnością granit, marmur czy też kwarcyt zagoszczą jako blaty, dając doskonałe wykończenie całego wnętrza.
Otaczająca nas rzeczywistości warunkuje coraz częstszy wybór nowoczesnych technologii, które mają zapobiegać przenoszeniu się bakterii i wirusów. Bezdotykowe baterie kuchenne, oświetlenie i urządzenia AGD sterowane przy pomocy smartfona, to już niemal codzienność.
Technologia w kuchni to nie tylko kwestia estetyczna ale również wygoda 👉 np. kiedy jesteście zajęci zupełnie czymś innym, a właśnie nadszedł czas na podgrzanie pysznego obiadu – piekarnik możemy uruchomić zdalnie. Cyk i gotowe! 😍
Dążymy aby przestrzenie były multifunkcjonalne, wszechstronne, elastyczne, adaptowalne oraz żeby dawały poczucie bezpieczeństwa 👉 Nasze ekspozycje również są na bieżąco z nowymi trendami.
Zapraszamy
PRACOWNIA KR Meble Atlas Kuchnie, Lublin
ul. Fabryczna 2, Galeria Gala, II piętro ☎️ +48 785 850 190
ul. Rusałka 5 ☎️ +48 667 997 619
mail: biuro@pracowniakr.pl

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Trendy na 2022 r.

Trendy na 2022 r.

Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów. Ciemna kolorystyka,...