Trendy na 2022 r.
Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? 🤔 Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów.
Ciemna kolorystyka, która już zagościła w kuchniach, jeszcze bardziej umocni się w tym sezonie. Drewniane dodatki, złote lub miedziane elementy, będą się pięknie prezentowały również w towarzystwie czarnego sprzętu.
Będziemy coraz częściej wybierali fronty czarne, grafitowe, granatowe, w odcieniach betonu, brązu i ciemnych wybarwień drewna.
Dopięciem kuchennego designu mają być praktyczne rozwiązania. 2022 rok stawia na mocne i odporne materiały. Z pewnością granit, marmur czy też kwarcyt zagoszczą jako blaty, dając doskonałe wykończenie całego wnętrza.
Otaczająca nas rzeczywistości warunkuje coraz częstszy wybór nowoczesnych technologii, które mają zapobiegać przenoszeniu się bakterii i wirusów. Bezdotykowe baterie kuchenne, oświetlenie i urządzenia AGD sterowane przy pomocy smartfona, to już niemal codzienność.
Technologia w kuchni to nie tylko kwestia estetyczna ale również wygoda 👉 np. kiedy jesteście zajęci zupełnie czymś innym, a właśnie nadszedł czas na podgrzanie pysznego obiadu – piekarnik możemy uruchomić zdalnie. Cyk i gotowe! 😍
Dążymy aby przestrzenie były multifunkcjonalne, wszechstronne, elastyczne, adaptowalne oraz żeby dawały poczucie bezpieczeństwa 👉 Nasze ekspozycje również są na bieżąco z nowymi trendami.
Zapraszamy
PRACOWNIA KR Meble Atlas Kuchnie, Lublin
ul. Fabryczna 2, Galeria Gala, II piętro ☎️ +48 785 850 190
ul. Rusałka 5 ☎️ +48 667 997 619
mail: biuro@pracowniakr.pl

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Innowacyjny system Hawa

Innowacyjny system Hawa

Chcielibyście ukryć aneks kuchenny lub część swoich mebli? Wbrew pozorom nie jest łatwo osiągnąć taki efekt w sposób estetyczny i połączyć z praktycznymi zadaniami przestrzeni kuchennej My nie boimy się wyzwań i zawsze szukamy rozwiązań na najwyższym poziomie. Oto...