Płyty indukcyjne Nikola Tesla
Dla fanów minimalistycznych przestrzeni mamy przewidziane w naszej ofercie, eleganckie rozwiązania w prawdziwie włoskim stylu ?
Oto niezwykle ekskluzywne i praktyczne płyty indukcyjne z wbudowanym wyciągiem? Płyty Nikola Tesla firmy Elica zapewniają wygodę i wysoką funkcjonalność. To specjaliści od zachowania dyskrecji w kuchni ?
Konstrukcja okapu ukryta w płycie zapewnia wysoki komfort pracy, oraz daje przyjemność z gotowania.
Te wyjątkowe produkty idealnie wkomponują się w każdy styl kuchni. Intuicyjna obsługa, łatwość czyszczenia, oraz szybkie tempo wychwytywania oparów i zapachów to cechy skrojone na miarę XXI wieku.
Dzięki wbudowanemu w płytę systemowi wentylacji możecie pozbyć się tradycyjnego, wiszącego okapu. Przestrzeń dzięki takiemu posunięciu zyska bardziej „salonowy” charakter. Nie obawiajcie się tego, bo cicha praca i wysoka wydajność tych urządzeń, gwarantują najwyższą efektywność użytkowania, a to rozwiązanie sprawdzi się podczas Waszych kulinarnych szaleństw.
Warto podkreślić ? jedna z płyt kuchennych ?NikolaTesla Fit otrzymała najwyższe wyróżnienie w konkursie Iconic Awards 2021: Innovative Interior za najbardziej innowacyjne rozwiązanie: integrację płyty grzewczej z wyciągiem do montażu w szafkach o szerokości 60 cm.
Nagrody i wyróżnienia przyznawane są innowacyjnym produktom, wizjonerskim budynkom architektonicznym, nowatorskim projektom z zakresu architektury, architektury wnętrz, projektowania produktów i komunikacji marki.
Płyty NikolaTesla to prawdziwie designerskie produkty i z pewnością przeniosą Twoją kuchnię na wyższy poziom luksusu.

Ostatnie artykuły

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Teraz kupisz u nas Meble Kuchenne bez VAT

Uwaga, Uwaga Mamy dla Was wyjątkową promocję Przez ponad miesiąc kupisz MEBLE TANIEJ O WARTOŚĆ PODATKU VAT, czyli całe 23% Dodatkowo PROJEKT kuchni otrzymasz w cenie mebli. Dowóz i montaż – gratis Jeśli planowaliście remont kuchni lub odebraliście klucze do nowego...

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Moc dodatkowej gwarancji: 5 lat spokoju.

Kup wybrane urządzenia marki BOSCH lub SIEMENS wraz z meblami kuchennymi, a otrzymasz 3 lata dodatkowej gwarancji. Akcja trwa od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Kupuj u nas i ciesz się 5 letnią gwarancją. Programem objęte będą urządzenia do zabudowy i...

Trendy na 2022 r.

Trendy na 2022 r.

Czy trendy kuchenne w 2022 roku czymś nas zaskoczą? Jak zawsze trzymamy rękę na pulsie i obserwujemy każde zmiany na rynku. W tym roku nie zabraknie w aranżacjach betonu, drewna, kamienia lub ich zamienników w postaci wysokiej jakości dekorów. Ciemna kolorystyka,...